powrót do strony głównej  dodaj do ulubionych
 powrót do poprzedniej strony  id? do następnej strony
 statystyki strony ..:: odwiedź nas na facebook.com ::..
oprogramowanie do kompleksowej obsługi agencji ubezpieczeniowych (baza polis, ewidencja ubezpieczonych, obsługa płatności ratalnych, wznowienia umów, magazyn druków, ewidencja pojazdów, ranking punktowy pracowników - dla dowolnej ilości Towarzystw Ubezpieczeniowych, lista referencyjna.
projektowanie graficzne i wdrożenia stron WWW, lista referencyjna z odnośnikami do stron autorskich.
wysyłanie wiadomości pocztowych
 autorskie oprogramowanie dla Agencji Ubezpieczeniowych

Modyfikacje bież±ce oraz pakiety krytyczne systemu AGENT
w kolejno¶ści aktualizacji od wersji aktualizowanej do wersji bież±cej.
  'pakiet krytyczny' to modyfikacja konieczna do instalacji kolejnych, wyższych wersji systemu.
istota wprowadzonej modyfikacji/poprawkiod dnia
  sp_agent_TD1D (v.TD1.0D) Wersja Turbo Delphi 2006.  10.10.2010
  sp_agent_107A  (v.1.07A) Zmiany zest.umów wygasaj±cych+synchronizacja danych pojazdów. szczegóły modyfikacji 25.07.2005
  sp_agent_107 (v.1.07) Ewidencja dodatkowych druków ś¶cisłego zarach.wydawanych do polis. szczegóły modyfikacji 10.06.2005
  sp_agent_106 (v.1.06) Dobór czcionek generowanych wydruków zestawień. szczegóły modyfikacji 14.03.2005
  sp_agent_105 (v.1.05) Tabela indywidualnych stawek prowizyjnych pracowników agencji. szczegóły modyfikacji 06.12.2004
  sp_agent_101G (v.1.01G) Zmiana struktury bazy pojazd.dbf (ładowność). 15.11.2003


   Postanowiłem udostępnić Państwu pełne archiwum kolejnych aktualizacji krytycznych oraz bież±cych pakietów serwisowych Systemu AGENT, ponieważ z doś¶wiadczenia wiem, że nie wszyscy ¶śledzicie ukazywanie się ich w internecie oraz że pomimo, iż zawsze staram się Was powiadamiać o "nowo¶ściach", nie zawsze, lub nie wszyscy instalujecie udostepniane przeze mnie bież±ce modyfikacje i korekty systemu, a nie chciałbym dopu¶ścić do sytuacji, gdy które¶ś z Was, na skutek własnych zaniechań, znajdzie się nagle w sytuacji, gdy ch±c zmodyfikować swoj± wersję sprzed paru lat, unieruchomi sobie całkowicie system, na skutek powstałych w międzyczasie rozbieżności pomiędzy wersj± posiadan±, a wersj± obowi±zuj±c± (modyfikowan± na bież±co).

WAŻNA WSKAZÓWKA! aktualizacji użytkowanej przez Państwa wersji Systemu AGENT należy dokonywać poprzez zainstalowanie WSZYSTKICH kolejnych PAKIETÓW KRYTYCZNYCH wyższych numerem wersji od wersji aktualnie przez Państwa użytkowanej oraz ewentualne doinstalowanie bież±cej poprawki/aktualizacji (o ile oczywiś¶cie w danym momencie jest udostępniona).

Informacja o aktualnie użytkowanej przez Państwa wersji Systemu AGENT, znajduje się zawsze w prawym dolnym rogu ekranu (patrz rys. obok)Przykładowo: jeżeli aktualizujecie Państwo w wersji od 1.01A do 1.01F, to w takim przypadku należy pobrać i kolejno zainstalować aktualizacje krytyczne: 1.01G, 1.05 i 1.06 oraz na końcu ewentualn± aktualizację bież±c±. Analogicznie - w przypadku aktualizacji wersji od 1.01H do 1.04 - należy pobrać i kolejno zainstalować aktualizacje krytyczne: 1.05 i 1.06 oraz na końcu ewentualn± aktualizację bież±c±.

Data ostatniej modyfikacji: 28.08.2014